O Motherhood
  Späť na úvod

Motherhood je moderná a dynamická firma zabývajúca sa výrobou ojedinelých potrieb pre tehotné ženy a deti. Jej ponuku tvorí široká škála maximálne praktických produktov najvyššej kvality a jedinečného vzhľadu.

Zakladateľka firmy, Justyna Garstecka, prichádza s návrhmi na prvé produkty a nápadom založenia firmy Motherhood koncom roku 2006, s príchodom druhého dieťaťa. Pri ťažkostiach spojených s rizikovým tehotenstvom a dlhodobým ležaním úľavu prináša až tehotenský vankúš. Musí si ho objednať v USA, pretože v tejto dobe nie sú podobné výrobky na trhu dostupné. Vtedy prvýkrát uvažuje o vlastnej firme.

Po niekoľkých mesiacoch, po narodení syna Franka, je zrejmé, že bude vyžadovať špeciálnu starostlivosť a rehabilitáciu, vlastná firma sa tak stáva skutočnosťou. Justyna Garstecka zriaďuje firmu pod Karpatmi (Poľsko), vo svojom rodnom kraji. Dáva jej názov Motherhood – materstvo. Produkty Motherhood majú byť najlepšie: pekne navrhnuté, príjemné k pokožke dieťaťa, vyrobené z bezpečných atestovaných materiálov, poskytujúce pohodlie mamičkám i deťom. A práve také sú. Nekompromisne.

Firma sa dynamicky rozvíja. Jej prvý produkt, jedinečný tehotenský vankúšzískava dvakrát ocenenie „Złoty brzuszek“ (Zlaté bruško) časopisu M jak mama. Následne Justyna Garstecka získava prestížny titul Buzinesswoman roku 2009.

V súčasnosti Motherhood zamestnáva takmer 30 skvelých žien, ktoré spoločne s Justynou Garsteckou tvoria a podieľajú sa na úspechu firmy. Motherhood neustále prináša na trh nové, inovatívne produkty. Medzi ne patrí také hity ako:tehotenské a dojčiace vankúše, bavlnené nepremokavé podložky pod prestieradlo, cestovné prebaľovacie podložky, novorodenecké a klasické zavinovačky a detské deky. Motherhood rozširuje svoju ponuku aj o produkty pre deti predškolského veku: povlečenie do postieľok, osušky jedinečného dizajnu a nevšedné farebné spacie vaky. Všetky produkty sú premyslené do detailov a vychádzajú zo skúseností majiteľky firmy, v súčasnej dobe mamičky troch skvelých chlapcov.

Produkty značky Motherhood sú dnes dostupné nielen v Poľsku, ale aj v Nemecku, Fínsku, Českej republike, Slovensku, Španielsku, na Litve a v Lotyšsku.